Voerendaal 4 – KSV 1,5 – 6,5

Op papier had het Kerkraads team de betere papieren. Maar de avond voor deze wedstrijd speelde PSV tegen het ‘op papier’ veel zwakkere Roda en kwamen niet verder dan een gelijkspel. We waren dus gewaarschuwd. Ik had ook het idee dat alle spelers er ├ęcht voor gingen. Nouja, misschien op twee spelers na. Walter verblunderde een stuk en ondergetekende (ja, ik) dacht achterover te kunnen gaan hangen na pionwinst. Walter kwam de fout niet meer te boven en ik heb nog flink moeten knokken om uit de verdrukking te komen. Uiteindelijk ging mijn tegenstander ten onder aan zijn verwaarloosde verdediging.

Maar de overige punten gingen overtuigend naar de KSV. Enkel Ralph speelde nog remise maar Michael, Glenn, Jo (Engels), Lukas en Leo pakten het volle pond.

Heel belangrijke punten want Schaesberg verloor en dus komt ons team op een derde plaats op de ranglijst, achter DJZ en DJC. En tegen deze twee tegenstanders moeten we nog spelen dus het kan nog errug spannend worden in de 1e klasse B!